Zapraszamy do rozpoczęcia pracy

Dziękujemy za dołączenie do firmy Lifesize w celu maksymalnego wykorzystania możliwości wideokonferencji!

Więcej informacji o naszym systemie
Po zainstalowaniu systemu wykonaj dodatkowe zadania konfiguracji takie jak zmiana haseł domyślnych i konfiguracja zapór. Przegląd konfiguracji
Następnie rozpocznij nawiązywanie połączeń. Możesz również zarządzać połączeniami, udostępniać dane i tworzyć nagrania. Używanie systemu
Zaawansowane preferencje są dostępne do dodatkowej konfiguracji. Preferencje i protokoły
Przeprowadzaj regularnie konserwację, np. uaktualnienia oprogramowania, przywracanie ustawień domyślnych i rozwiązywanie problemów. Konserwacja systemu
Sprawdź co nowego w najnowszej wersji. Co nowego

Jeśli produkty firmy Lifesize zostaną zintegrowane z systemem Icon, możesz zrobić jeszcze więcej.

Zwiększ możliwości
Lifesize Cloud Usługa wideo oparta na chmurze, która umożliwia współpracę wideo komputera i urządzenia mobilnego z programem Icon. Więcej informacji na temat usługi Lifesize Cloud.
UVC ClearSea Obsługuje współpracę wideo komputera i urządzenia mobilnego z programem Icon.
UVC Multipoint Elastyczna wydajność usługi MCU umożliwiająca uzyskanie dostępu do połączeń hostowanych przez mostek bezpośrednio z programu Icon.
UVC Video Center Umożliwia nagrywanie i publikowanie wideo bezpośrednio z programu Icon.
UVC Manager Umożliwia zarządzanie IP urządzeniami. Połączenia zaplanowane w programie UVC Manager zostają wyświetlone w harmonogramie programu Icon.
UVC Transit Zapewnia zaporę i rozwiązanie przechodzenia NAT, które umożliwia połączenia wideo w ramach przedsiębiorstw i organizacji oraz pomiędzy nimi.
UVC Access Autonomiczny strażnik H.323, który zapewnia tłumaczenie adresów, kontrolę dostępu do sieci, możliwość zarządzania przepustowością i zarządzanie kierowaniem dla H.323 połączeń do bram, systemów wideo i usług MCU.
Lifesize Bridge Pozwala na prowadzenie wielostronnych wideokonferencji. Dostęp do połączeń hostowanych przez mostek można uzyskać bezpośrednio z programu Icon.

Przeczytaj więcej na temat integracji.

Aby uzyskać dostęp do pełnej listy funkcji zapewnianych w ramach systemu wideo programu Icon, środowisko użytkownika musi zawierać UVC Platform z pakietem aplikacji UVC. Zapoznaj się z dokumentacją dołączoną do tych produktów, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konfiguracji.

Powiązane informacje dostępne są na stronie lifesize.com/support.