Poznámka redakce:

Pro náš tým Serenova je to rušné období. Máme dvě průmyslové události, na kterých se velmi rádi zúčastníme – „nemůžeme chybět“. Expo kontaktního centra International Customer Management Institute (ICMI) 2017 a konference v Orlandu na Floridě ve dnech 21. – 24. května 2018 a Gartner Customer Experience and Technologies Summit v Londýně, Anglie ve dnech 24. – 25. května 2018.

Expo a konference kontaktního centra ICMI

Serenova je již dlouhou dobu účastníkem tohoto předního průmyslového veletrhu, protože je to jedna z nejvíce vzdělávacích zkušeností v oboru kontaktních center a umožňuje nám setkat se tváří v tvář s našimi zákazníky, partnery a lídry v oboru. V letošním roce má náš tým na výstavě naplánováno mnoho zajímavých aktivit, které si nemůžete nechat ujít, včetně:

  • Získejte se soutěží Flow - Naše CxEngage Flow Designer je tak jednoduchý a snadno použitelný a my jsme chtěli poskytnout každému účastníkovi příležitost zažít jeho sílu na vlastní kůži. Účastníci soutěže budou načasováni, aby viděli, jak rychle dokážou vytvořit jednoduchý postup pro silný zákaznický zážitek. Prostřednictvím snadno použitelného rozhraní přetažením vytvoří účastníci tok hovorů, který bude fungovat během několika minut…dokonce i sekund. Každá osoba, která se zúčastní, obdrží speciální cenu a bude zařazena do slosování o uspořádání snídaně nebo obědové party pro vaše kontaktní centrum (v hodnotě 500 USD).
  • Vyhrajte Yetiho – Serenova se opět účastní Cestovní pas ICMI k cenám. Zastavte se u našeho stánku pozdravit a my vám orazítkujeme pas. Jakmile vyplníte celou kartu, budete zařazeni do slosování o několik hodnotných cen od mnoha vystavovatelů, včetně našeho Yeti Cooleru značky Serenova!
  • Kontaktní centrum 2.0 – Umožnění zákaznického servisu v digitální éře – Naše vlastní Michelle Burrows, CMO, prozkoumá, jak společnosti poskytují špičkovou úroveň služeb s kontaktními centry nové generace, která nabízejí možnost lépe personalizovat každou interakci a získávat poznatky napříč kanály pro neustálou optimalizaci. celkový výkon. Zastavte se u Řešení divadla v úterý 22. května v 10:50 (ET) slyšet Michellin pohled. Neváhejte se s ní setkat poté – protože provozuje vlastní zákaznické věrnostní centrum, ráda mluví o všem, co se týká kontaktního centra!

Gartner Customer Experience and Technologies Summit

Náš tým se velmi těší na účast Gartner Customer Experience and Technologies Summit v Londýně poprvé. Jednou z nejlepších věcí na akcích Gartner jsou vysoce kvalitní konverzace, které se odehrávají všude – na sezeních, na výstavním parketu, v restauracích a samozřejmě v lobby baru!

Náš tým ve Spojeném království je velmi povzbuzován, když vidí podobné pořady, které vedou k diskusi o tom, jak může technologie posílit zákaznickou zkušenost. Během akce předvedeme CxEngage – zdůrazníme schopnost platformy CCaaS poskytovat podnikům větší hodnotu z jejich kontaktního centra a předvedeme, jak pomáhá agentům kontaktních center lépe usnadňovat interakce se zákazníky.

Scoreboard CxEngage na displeji

Na obou výstavách bude náš tým k dispozici, aby se podělil o naši nejnovější nabídku, Scoreboard CxEngage. Nedávno jsme uvedli toto nové řešení pro správu výkonu, gamifikaci a zapojení agentů, abychom našim zákazníkům umožnili agregovat data agentů z různorodých systémů a poskytnout supervizorům pohled na operace kontaktních center. Toto řešení také poskytuje agentům nástroje, které potřebují pro sebezdokonalování. Účastníci obou výstav mohou z první ruky vidět, jak CxEngage Scoreboard zlepšuje kulturu v kontaktním centru a zároveň vytváří neuvěřitelnou transparentnost, aby lépe odpovídala obchodním cílům organizace.

Těšíme se, že se s vámi setkáme na výstavě a konferenci ICMI Contact Center Expo a na konferenci Gartner CX and Technologies Summit příští týden. Pokud se nemůžete dostat na show, sledujte Serenovou dál X a LinkedIn držet krok s děním na výstavě.