Příští týden se chystám na třetí Channel Partners Conference & Expo se Serenovou. Jak si asi dokážete představit, jako viceprezident Channels v Severní Americe se jménem Serenovy účastním několika akcí v partnerské komunitě. A i když jsou vždy příjemné, na tuhle se obzvlášť těším. S účastí více než 6,000 XNUMX odborníků z oboru je Channel Partners největší událostí v komunitě technologických služeb a kanálů a poskytuje příležitost setkat se a propojit se všemi našimi klíčovými partnery a budoucími partnery.

Serenova Happy Hour čtvrtek 11. dubna

 Náš tým bude letos na výstavě. Jsem nadšený, že mohu říci, že pořádáme náš druhý ročník Serenova Happy Hour letos u Channel Partners. Nezapomeňte si zapsat do kalendáře, abyste se mohli setkat s celým týmem našeho kanálu na Libertine Social v Mandalay Bay. Akce se koná ve čtvrtek 11. dubna v 6:8 (u výstaviště) do 7:XNUMX. Ale buďte tam v XNUMX hodin, abyste měli šanci vyhrát jeden z nejnovějších a nejlepších gadgetů pro nás cestovatele – Kufr AWAY! Než se vydáte na večerní plány, dáme si nějaké občerstvení k zakousnutí a samozřejmě koktejly (nebo vody!).

 Stánek Serenova 1575

Serenovou najdete také na stánku 1575 v patře výstavní haly. Budeme tam, abychom si s účastníky promluvili o tom, jak pomáháme našim partnerům kontaktních center a jejich zákazníkům dosáhnout úspěchu s dokonalým cloudovým řešením kontaktních center. Můžeme se ponořit do toho, jak může naše cloudová omnikanálová platforma podpořit vaše zákazníky na začátku jejich migrace do cloudu nebo vaše zákazníky, kteří chtějí rozšířit stávající cloudovou přítomnost.

Naplánujte si schůzku k prodiskutování partnerského programu společnosti Serenova

Pokud máte zájem s námi během show mluvit o tom, jak se stát součástí našeho týmu Elite Partner, můžete naplánovat setkání s týmem Serenova se dozvědět, jak naše partnerský program vám pomáhá budovat odbornost pro růst. Náš partnerský program jsme navrhli s ohledem na dostupnost a snadné přijetí. Náš partnerský program vám pomáhá budovat odborné znalosti pro růst, od vzdělávání o našem softwaru po marketing, prodej a zisk.

Nezapomeňte přidat Serenovou do svého programu! Doufám, že tě tam uvidím. Sledujte naše aktivity na našem Twitter stránky a sledujte #CPExpo.