V Lifesize jsme hrdí na naši kulturu posedlosti zákazníky a také na kulturu interního pracoviště, která se vyvinula a vzkvétala prostřednictvím našich zaměstnanců. Proto s potěšením dnes oznamujeme, že Lifesize byla jmenována vítězem soutěže Cena za nejlepší pracoviště Austin American-Statesman již třetím rokem!

Jako součást naší kultury dokonalosti v Lifesize se zaměřujeme nejen na to, co se podaří, ale také jak udělá se to. Naším cílem je kultivovat prostředí pro spolupráci, kde mohou členové našeho týmu vynikat nad jejich očekávání, abychom jim poskytli příležitosti stavět na svých silných stránkách a zajistili, že si na cestě užijí spoustu zábavy! A náš průvodce, jak tuto kulturu vytváříme, a jak přijímáme obchodní rozhodnutí, se řídí čtyřmi klíčovými hodnotami:

  • Jednat s integritou a autenticitou
  • Vést s Zákaznická posedlost
  • Řiďte neúnavné inovace
  • Na každém dni záleží

Jako lídr v oboru schůzek a spolupráce je jen vhodné, abychom mezi našimi Lifesizery podporovali kulturu interní spolupráce a sdílení. Náš tým Global Culture Crew působí jako vyslanci napříč celým podnikem, aby sdíleli naši základní vizi a hodnoty, a pomáhají zajistit, aby byly tyto hodnoty naplňovány a aby se podle nich jednalo o pozitivní pracovní zkušenost, takže noví zaměstnanci se k nám chtějí připojit a současní zaměstnanci chtějí zůstat. Ve skutečnosti jsme hrdí na to, že můžeme říci, že Lifesize čítá několik členů týmu, kteří jsou ve společnosti více než deset let!

Protože si také chceme udělat čas na uznání těch jednotlivců nebo týmů, kteří prokázali dokonalost v našich základních hodnotách, naše kanceláře pravidelně pořádají Radnice setkání každé tři týdny. Je to skvělá příležitost ocenit naše Lifesizery za jejich úspěchy v prostředí otevřené skupiny a strávit spolu nějaký kvalitní čas mimo náš stůl, zatímco si vychutnáme dobré jídlo a pití.

I když se náš tým Lifesize podstatně rozrostl, nikdy jsme neztratili svého podnikatelského ducha ani nezavrhli důležitost oslavy lidí, kteří tak tvrdě pracovali, aby nám pomohli uspět. Chceme poděkovat všem našim Lifesizerům za jejich příspěvky k této společnosti a kultuře, zatímco pokračujeme v naší cestě stát se jednou z nejlepších pracovišť a technologických společností v Americe i mimo ni.

Připojte se k našemu týmu! Máme otevřené pozice v Austinu a naše kanceláře po celém světě.