Opmerking van de uitgever:

Het zijn drukke tijden voor ons Serenova-team. We hebben twee branche-evenementen die u niet mag missen en waar we graag aan deelnemen: de Contact Center Expo 2017 van het International Customer Management Institute (ICMI). en conferentie in Orlando, Florida op 21 - 24 mei 2018 en de Gartner Customer Experience en Technologies Summit in Londen, Engeland op 24 – 25 mei 2018.

ICMI Contact Center Expo en Conferentie

Serenova neemt al geruime tijd deel aan deze toonaangevende branchebeurs, omdat het een van de meest leerzame ervaringen in de contactcenterbranche is en ons in staat stelt onze klanten, partners en brancheleiders face-to-face te ontmoeten. Dit jaar heeft ons team veel spannende activiteiten gepland voor de show die je niet mag missen, waaronder:

  • Doe mee met de Flow Contest - Onze CxEngage Flow-ontwerper is zo eenvoudig en gemakkelijk te gebruiken en we wilden elke deelnemer de kans geven om de kracht uit de eerste hand te ervaren. Deelnemers aan de wedstrijd worden getimed om te zien hoe snel ze een eenvoudige flow kunnen bouwen voor een krachtige klantervaring. Via een eenvoudig te gebruiken interface voor slepen en neerzetten bouwen deelnemers een gespreksstroom op die binnen enkele minuten...zelfs seconden werkt. Elke persoon die deelneemt, ontvangt een speciale prijs en doet mee aan een trekking om een ​​ontbijt- of lunchfeestje te organiseren voor uw contactcenter ($ 500 in waarde).
  • Win een Yeti – Serenova doet weer mee ICMI's paspoort voor prijzen. Kom langs bij onze stand om hallo te zeggen en we stempelen je paspoort. Zodra je de volledige kaart hebt ingevuld, doe je mee aan een trekking voor verschillende waardevolle prijzen van veel van de exposanten, waaronder onze Serenova-merk Yeti Cooler!
  • Contactcenter 2.0 – Klantenservice mogelijk maken in het digitale tijdperk – Onze eigen Michelle Burrows, CMO, zal onderzoeken hoe bedrijven een superieur serviceniveau leveren met contactcenters van de volgende generatie die de mogelijkheid bieden om elke interactie beter te personaliseren en cross-channelinzichten te verkrijgen om continu te optimaliseren de performance over het geheel. Kom langs bij de Solutions Theater op dinsdag 22 mei om 10:50 uur (ET) om Michelle's perspectief te horen. Voel je vrij om haar achteraf te ontmoeten - ze heeft haar eigen klantenloyaliteitscentrum gerund en praat graag over alles wat met Contact Center te maken heeft!

Gartner Customer Experience en Technologies Summit

Ons team is erg enthousiast om mee te doen Gartner Customer Experience en Technologies Summit voor het eerst in Londen. Een van de beste dingen van Gartner-evenementen zijn de hoogwaardige gesprekken die overal plaatsvinden - tijdens de sessies, op de beursvloer, in restaurants en natuurlijk in de lobbybar!

Ons team in het VK is zeer bemoedigd om te zien dat dit soort shows het gesprek stimuleren over hoe technologie de klantervaring kan verbeteren. Tijdens het evenement zullen we CxEngage onder de aandacht brengen - waarbij we benadrukken hoe het CCaaS-platform bedrijven meer waarde uit hun contactcenter kan bieden en laten zien hoe het contactcentermedewerkers helpt om klantinteracties beter te faciliteren.

CxEngage-scorebord op display

Op beide shows zal ons team aanwezig zijn om ons nieuwste aanbod te delen, CxEngage-scorebord. We hebben onlangs deze nieuwe oplossing voor prestatiebeheer, gamificatie en agentbetrokkenheid gelanceerd om onze klanten de mogelijkheid te bieden agentgegevens uit ongelijksoortige systemen te verzamelen en supervisors inzicht te geven in de activiteiten van contactcenters. Deze oplossing geeft agenten ook de tools die ze nodig hebben om zichzelf te verbeteren. Bezoekers van beide shows kunnen uit de eerste hand zien hoe CxEngage Scoreboard de cultuur in het hele contactcenter verbetert en ongelooflijke transparantie creëert om beter af te stemmen op de zakelijke doelstellingen van de organisatie.

We kijken ernaar uit u volgende week te ontmoeten op zowel de ICMI Contact Center Expo and Conference als de Gartner CX and Technologies Summit. Als je de show niet kunt halen, volg Serenova dan verder Twitter en LinkedIn om op de hoogte te blijven van showgebeurtenissen.