LiveOps – živě na Cloudforce

Sanjay Mathur, viceprezident produktového managementu

Náš tým z LiveOps zítra zamíří do Moscone Center West v San Franciscu na Cloudforce, jednodenní bezplatnou akci o všech věcech „Social Enterprise!“ Těším se, že se smísím s očekávanými 17,000 XNUMX+ účastníky na jeden den specializovaných break-out sezení a průlomových sociálních nápadů.

Zastavte se prosím a setkejte se s našimi produktovými manažery na stánku LiveOps (30A), kde budeme předvádět podnikové Platforma LiveOps a Aplikace LiveOps, počítaje v to LiveOps sociální sítě. Náš tým vám ukáže, jak může platforma LiveOps vylepšit cloud služeb salesforce.com, aby mohl chytře spravovat vícekanálové interakce se zákazníky přes sociální média, hlas, e-mail, chat a SMS.

V 5:30 budu prezentovat v Partner Theatre na téma „Building and Social-Enabled Cloud Contact Center with LiveOps and salesforce.com“. Neváhejte a ptejte se.

Pro více informací a registraci do Cloudforce prosím navštivte: http://www.salesforce.com/events/details/cf12-sf/registration.jsp. Také nás určitě sledujte X pro aktualizace během akce!

– Sanjay Mathur, viceprezident produktového managementu