In 1980 had Christopher James Greicius, een 7-jarige jongen die tegen leukemie vocht, een bepaald doel: politieagent worden. Als reactie hierop kwamen zijn vrienden, familie en gemeenschap in Phoenix, Arizona, samen om zijn wens in vervulling te laten gaan, terwijl hij tegelijkertijd een wereldwijde beweging op gang bracht die sindsdien miljoenen levens heeft bereikt.

Tegenwoordig is de missie van Make-A-Wish Foundation om "levensveranderende wensen te creëren voor kinderen met kritieke ziekten." De organisatie, die actief is in Noord-Amerika en in bijna 50 landen op vijf continenten, kan bogen op een indrukwekkend vrijwilligersnetwerk van meer dan 45,000 personen die sinds de oprichting wereldwijd bijna 500,000 wensen hebben vervuld, waardoor het de grootste wensvervullende organisatie ter wereld is. .

Degenen die werken met Make-A-Wish of 'wenskinderen' die profiteren van de missie, getuigen van de emotionele impact en weerklank die elke wens heeft voor de individuen, families en gemeenschappen die erbij betrokken raken. Maar het effect van Make-A-Wish is voelbaar tot ver buiten de wenservaring zelf. Een 'Wish Impact Study' uit 2011-2013 wees op significante voordelen voor de geestelijke gezondheid voor zowel wenskinderen als hun naaste families, waaronder:

  • 97% van de volwassen, voormalige wenskinderen zeggen dat ze een verbeterde mentale en emotionele gezondheid ervoeren.
  • 89% van de medische professionals zegt te geloven dat de wenservaring de lichamelijke gezondheid van wenskinderen kan beïnvloeden.
  • 75% van de gezondheidswerkers merkte op dat de wenservaring de depressie of het verdriet van hun patiënt verminderde.

Zoals veel non-profitorganisaties moet Make-A-Wish nu worden geconfronteerd met nieuwe uitdagingen die zijn geïntroduceerd door COVID-19, waardoor de organisatie nieuwe methoden heeft gevonden om zowel wenskinderen als hun families op afstand te ondersteunen vanwege richtlijnen voor sociale afstand en veiligheidsmaatregelen die bedoeld zijn om bescherming van risicopersonen die al met andere ernstige ziekten vechten.

Onlangs sprak ik met Kathrin Brewer, President en CEO van Make-A-Wish Central and South Texas, en Shelby Gill, Director of Communications and Development Operations, om beter te begrijpen hoe hun afdeling - een van de grootste van het land - met deze problemen omgaat. nieuwe uitdagingen en innovatie om de missie van de organisatie te blijven ondersteunen.

Transcript:

Opmerking: het transcript is voor de duidelijkheid bewerkt


John Yarbrough: 

Hallo iedereen. John van Lifesize is hier weer voor een nieuwe editie van onze Leadership Conversation-serie. Vandaag heb ik twee speciale gasten bij me, Kathrin Brewer, President en CEO van de afdeling Make-A-Wish Central & South Texas, en Shelby Gill, Director of Communications and Development Operations. Kathrin, Shelby, hoe gaat het met jullie vanmorgen?

Kathrin Brouwer: 

Goed, dank je wel. Het is weer een mooie dag.


Shelby Gill: 

Ja, goed bezig.


John Yarbrough: 

Make-A-Wish is een ongelooflijke organisatie waar velen van ons bekend mee zijn en iets over hebben gehoord. Maar voor degenen in het publiek die misschien niet bekend zijn met uw missie, Kathrin, wat kunt u met hen delen over wat Make-A-Wish doet in onze lokale gemeenschappen?


Kathrin Brouwer: 

Zeker. Bedankt, John, en bedankt dat je ons hier hebt. We vervullen wensen van kinderen die te maken hebben met een kritieke ziekte. Een belangrijk onderdeel van onze missie is om de menselijke conditie te verrijken met hoop, kracht en vreugde.


John Yarbrough: 

Bedankt. Shelby, hoe ziet jouw dagelijkse leven eruit als directeur communicatie en ontwikkelingsactiviteiten?


Shelby Gill: 

Ik zou zeggen dat het vertellen van verhalen mijn favoriete onderdeel van mijn werk is. We hebben de mogelijkheid om behoorlijk verbazingwekkende verhalen over deze kinderen te vertellen en ze een platform te geven om hun eigen verhalen te vertellen. Dat is een deel van mijn werk waar ik echt van hou. Buiten dat, houd ik toezicht op alle systemen achter fondsenwerving, dus het rentmeesterschap en alle feelgood-dingen die gepaard gaan met het inzamelen van geld om wensen te helpen vervullen.


John Yarbrough: 

Kathrin, terugkijkend in de tijd, misschien in de herfst van vorig jaar, ben je president en CEO van een lokale [Make-A-Wish] afdeling die zich uitstrekt over Midden- en Zuid-Texas. Dat is een groot gebied [te dekken]. Wat kun je met ons delen over hoe jouw normale dag eruitziet?


Kathrin Brouwer: 

Het is echt interessant - wat je naar voren brengt over territorium staat centraal in onze activiteiten. We hebben kantoren in Austin en San Antonio, en we hebben nog een vrijwilligersafdeling in Laredo. We verlenen wensen van Killeen aan Laredo. Het is 300 per jaar, dus dat is bijna één per dag. We moeten dit gebied niet alleen overspannen voor onze Wish-families en Wish-kinderen - ons personeel en onze vrijwilligers werken in 42 provincies en gaan naar huizen om Wish-interviews te doen. En dan komen onze bestuursleden, die zeer drukke professionals zijn, eens per maand bijeen in zowel San Antonio als Austin, en sommigen reizen tussen steden voor de vergaderingen.


John Yarbrough: 

Kathrin, nadat duidelijk werd dat het coronavirus ontwrichtend zou zijn – velen van ons zijn nu naar huis gestuurd en hebben zichzelf al twee maanden geïsoleerd en op afstand gewerkt – hoe veranderde het voor het Make-A-Wish-team ?


Kathrin Brouwer: 

Weet je, John, het was echt ongelooflijk. Op woensdag 10 maart hadden we onze ochtendstafvergadering. We zeiden: "Hé, laten we een thuisvergadering houden, zodat we het thuiswerken kunnen testen." Iemand zei: "Nou, hoe zit het volgende week?" Ik zei: "Nou, hoe zit het morgenochtend?" We hebben de volgende ochtend zelfs een Lifesize-vergadering gehouden vanuit huis. Het werkte zo goed dat iedereen gewoon binnenkwam en zijn spullen pakte. Op vrijdag werkten we vanuit huis en misten we gewoon geen beat. Het was echt ongelooflijk.


John Yarbrough: 

Oké, dat is fijn om te horen. Shelby, kun je wat meer vertellen over hoe dit virtuele wensvervullingsproces voor jou is geweest? Dat is duidelijk een grote afwijking van hoe dit proces in het verleden heeft gewerkt. Maar hoe naadloos is het geweest? Is dit iets waar het team positief op heeft gereageerd?


Shelby Gill:

Een van de belangrijkste onderdelen van de wens is het eerste Wish-interview waarin de kinderen beginnen te brainstormen en nadenken over wat hun enige echte wens is. En dus wilden we dat proces nog steeds heel speciaal maken, maar het uiteraard in een heel veilig formaat leveren, momenteel via Lifesize.

Ongeveer twee weken geleden lanceerden we onze eerste ronde van virtuele Wish-interviews. Gisteren [5 mei] was het zover Dinsdag nu geven, wat een van de grootste donatiedagen is om te helpen met COVID-hulp. Een van onze vrijwilligers die wensen toekennen, schreef deze opmerking op Facebook: “Gisteren heb ik mijn eerste virtuele Wish-interview gehouden voor Make-A-Wish Central en South Texas. Hoewel het niet hetzelfde was als persoonlijk zijn, ben ik zo onder de indruk van het vermogen van de organisatie om de infrastructuur voor virtuele interviews op te zetten, zodat Abigail ondanks deze uitdagende tijden een stap dichter bij haar wens kan komen. Overweeg alsjeblieft om Make-A-Wish vandaag nog te steunen.”

Ik vind het gewoon geweldig om te zien dat dit nog steeds iets heel speciaals is en resoneert met onze wensverlenende vrijwilligers. Ze voelen zich comfortabel in dit formaat om toch een echt magisch en speciaal interview voor deze kinderen te geven.


John Yarbrough: 

Het is geweldig om te horen wat je blijft doen in gemeenschappen om gezinnen in nood te ondersteunen, ondanks alle logistieke uitdagingen waar velen van ons momenteel mee worstelen.

Kathrin, je werkt regelmatig met gezinnen die het moeilijk hebben. Ik kan me voorstellen dat dit voor velen van hen een ongelooflijk stressvolle tijd is. Wat kunt u vertellen over uw ervaring met het spreken met deze gezinnen? Wat maken ze door? Wat zijn hun zorgen en hoe ondersteunt Make-A-Wish hen?


Kathrin Brouwer: 

Ze houden zich bezig met dezelfde substantiële vraag die wij nu stellen als ons leven wordt bedreigd. Ze hebben te maken met de economische problemen die we zien in termen van mensen die hun baan verliezen of hun loon verlagen. Onze gezinnen moeten ook vrij nemen om voor hun kinderen te zorgen, en in dat geval lijden ze onder economische tegenspoed - en hebben ze daar nog medische rekeningen bij.

Ten tweede is alleen het isolement, denk ik, iets waar we ons nu allemaal mee kunnen identificeren. Onze gezinnen moeten vaak alleen zijn, hetzij alleen om medische problemen op te lossen, hetzij vanwege gevoeligheden bij medisch kwetsbaar zijn. Nu zijn we daar ook mee bezig. Persoonlijk kan ik het voelen. Ik genoot echt van het hebben van een baan, gezond en veilig zijn en genieten van de lente. Nu merk ik dat het isolement me parten speelt. Ik word gevoeliger en dat soort dingen. Ik weet niet of iedereen dat voelt, maar ik denk dat we ons nu een beetje kunnen identificeren met wat onze gezinnen elke dag doormaken. Ze [ervaren] 10x, en dat is echt waar we ons nu kunnen voorstellen hoe het is om een ​​gezin te zijn met een ernstig ziek kind.


John Yarbrough: 

Shelby, Make-A-Wish, belichaamt voor velen van ons hoop. Het straalt positiviteit uit. Het is het stralende licht in periodes van duisternis. Ik kan me voorstellen, gezien wat Kathrin zojuist beschreef, dat we deze periodes van isolatie allemaal anders ervaren. Maar tegelijkertijd verspreidt de organisatie zelf deze boodschap van hoop. Hoe balanceert uw team wat we persoonlijk doormaken en blijft het de bredere missie van de organisatie vervullen?

Shelby Gill: 

Ik denk dat we de overgang van werken op kantoor naar thuiswerken echt hebben benaderd met veel empathie voor onze medewerkers. Ik heb me behoorlijk verbaasd over de energie die er is om wensen te blijven vervullen en nog effectiever te zijn. Ik denk dat we in zekere zin sterker zijn geworden in samenwerking met ons kantoor in San Antonio. We hadden onlangs een bijeenkomst waar onze districtsdirecteur van San Antonio zei dat ze nog nooit het gevoel had gehad dat we zo goed hadden samengewerkt en dat deze COVID en wij allemaal echt afhankelijk zijn van digitale communicatie. De manier waarop ons kantoor in San Antonio erop vertrouwt om met ons te praten, heeft ons team echt versterkt.

Daarnaast hebben we samen met ons nationale kantoor een campagne 'boodschappen van hoop' opgezet. Het was echt geweldig om te zien hoe leden van onze gemeenschap, onze donateurs, onze vrijwilligers en onze Wish-kids hoopvolle berichten naar de bredere gemeenschap stuurden en advies gaven over hoe om te gaan met moeilijke tijden. Al onze medewerkers hebben aan die campagne deelgenomen, dus het was heel mooi, denk ik, om de gemeenschap te zien die uit dit alles is voortgekomen.


John Yarbrough: 

Kathrin, waarom hebben wensen vanuit jouw perspectief zoveel impact en waarom resoneren ze zoals ze doen?


Kathrin Brouwer: 

Ik wil niet te technisch worden, maar er is eigenlijk veel onderzoek achter [het vervullen van wensen] dat aantoont dat de twee beste manieren om je persoonlijke geestelijke gezondheid te verbeteren, anderen helpen of een reis maken. Wanneer we onze Wish kids-uitdagingen ervaren, wanneer we persoonlijk betrokken worden bij een wens, en dan hun vreugde ervaren, helpen onze spiegelneuronen ons eigenlijk ook. Wat er gebeurt, is dat er eigenlijk een fysiologische reactie is dat als we gelukkig zijn, onze oxytocine en serotonine stijgen en onze adrenaline daalt. Ons bloed stroomt terug naar onze organen en vertelt hen dat het tijd is om te genezen. Het raast door onze huid. Je ziet wanneer mensen onder stress staan, hun huid veroudert omdat het bloed niet naar hun huid gaat, maar naar hun spieren voor vechten en vluchten. Onze kinderen genezen ons eigenlijk als we ze een wens vervullen. Het is behoorlijk verbazingwekkend.

John Yarbrough: 
Dat is geweldig. Dat is nuttig om te begrijpen waarom het zo goed voelt om deze verhalen hoopvol te zien. Kathrin, kun je iets zeggen over de onverwachte voordelen van het nu vervullen van wensen in een virtuele omgeving? Heeft dat de manier veranderd waarop u andere deelnemers kunt laten deelnemen aan de ervaring die u deze gezinnen biedt?


Kathrin Brouwer: 

Absoluut. Zoals ik al zei, het is onze missie om de menselijke conditie te verrijken met hoop, kracht en vreugde. Nu kunnen we, in plaats van alleen de mensen die fysiek aanwezig zijn bij de wensvervulling, onze hele gemeenschap van vrienden en familie laten deelnemen en diezelfde emotionele lift ervaren die we krijgen als we weten dat we er zo'n groot feest van hebben gemaakt. groot verschil voor een kind.


John Yarbrough: 

Dat is geweldig. Shelby, nog een laatste vraag voor jou. Als iemand die in gemeenschappen werkt, met donoren werkt, met gezinnen werkt, hoe kunnen individuen dan nu non-profitorganisaties steunen? Wat zijn enkele tastbare dingen die mensen kunnen doen om de missie van Make-A-Wish te ondersteunen, evenals andere organisaties die dit ongelooflijk belangrijke werk in onze gemeenschappen doen?


Shelby Gill: 

We werken op lokaal niveau en op nationaal niveau aan het echt delen van onze wensen in een meer digitaal formaat. Ik zou nummer één zeggen, ga online met ons in gesprek en deel het. Ik denk dat mensen zo vaak niet de volledige reikwijdte van de missie van Make-A-Wish begrijpen en dat de meeste van onze kinderen een gelukkig en gezond leven leiden. Het is echt belangrijk. De wens wordt gezien als onderdeel van het genezingsproces, dus ik denk dat hoe meer we dat verhaal kunnen delen, hoe groter het bereik dat we hebben.

Ik weet dat het voor iedereen een moeilijke tijd is, en dus met donaties denk ik dat dat momenteel een grijs gebied is. Maar door non-profitorganisaties te blijven steunen waar mogelijk, proberen we allemaal onze activiteiten zo goed mogelijk voort te zetten. Elke donatie helpt ons om meer wensen te vervullen in deze echt moeilijke tijd. Wij geloven echt dat kinderen met kritieke ziekten een jeugd verdienen en deze momenten van hoop verdienen, zelfs in de donkerste tijden.


John Yarbrough: 

Nou, als vader kan ik niet zeggen hoeveel ik denk dat het werk dat je doet in onze gemeenschappen ertoe doet en hoe belangrijk het voor mij persoonlijk is. Kathrin, wat zijn vanuit jouw perspectief enkele tastbare dingen die mensen kunnen doen om de missie van Make-A-Wish en andere non-profitorganisaties op dit moment te ondersteunen?


Kathrin Brouwer: 

Bedankt dat je dat vraagt. Het is belangrijk om te weten dat 85% van onze wensen reisgerelateerd waren, en die staan ​​nu dus on hold. Maar de andere 15% zijn wat we 'to-have' noemen, [met andere woorden] om een ​​buitenspeelruimte te hebben voor kinderen die medisch kwetsbaar zijn, om een ​​muziekstudio binnenshuis of een soort computertechnologie te hebben opgezet. Mensen kunnen ons helpen door ons te helpen die wensen in natura te ondersteunen met de daadwerkelijke materialen, de fysieke materialen of contant geld om ons te helpen die materialen te kopen. Op dit moment zijn onze donaties echt verlaagd, dus het zou heel nuttig zijn als mensen ons zouden kunnen helpen om die materialen in natura te leveren.


John Yarbrough:

Bedankt. Ik denk dat dat een goede herinnering is dat er andere manieren zijn waarop we nu allemaal kunnen bijdragen, ook al kunnen sommigen dat financieel niet. Nou, Kathrin en Shelby, nogmaals bedankt voor jullie tijd vandaag. Bedankt voor het geweldige werk dat jij en je hele team doen in onze gemeenschappen. Ik waardeer de tijd.


Kathrin Brouwer: 

Dank je, John.